O nas - Ningbo Neco Housewares Co., Ltd.

O nas

O nas

Ningbo Neco Housewares Co., Ltd.
została założona w kwietniu 1995 roku, to produkcja zorientowana na eksport przedsiębiorstwa zajmujące się profesjonalną produkcją i sprzedażą produktów czyszczących i przedmiotów gospodarstwa domowego.

Obecnie firma zajmuje powierzchnia zabudowy 25,000M2 z ponad 500 pracowników.  

Firma prowadzi głównie na produkcje i sprzedaż różnych serii mop, niestrzępiącą serii wałek, Wycieraczka, serii produktów ściereczki z mikrofibry i innych codziennych serii konieczności, w tym ponad 600 odmian.

I składa się z warsztatu formy (CNC urządzenia do grawerowania, frezarki i innych urządzeń); warsztaty formowania wtryskowego (77 Wtryskarki o 160g ~ 5000G oraz 63 robotów, warsztaty sprzętowe (ponad 16 zestawów wykrawarek od 10 do 100 ton, a szereg maszyn tnących hydraulicznych, maszyn wykrawanie, spawaczy Spot i innego sprzętu pomocniczego ) warsztaty szycia (ponad 100 różnych maszyn do szycia, 12 maszyny dziewiarskie i wielu innych urządzeń pomocniczych), warsztatowe zespół (16 automatycznych taśmach montażowych kilku maszyn o wysokiej częstotliwości impulsów elektrycznych i urządzeń pomocniczych).

W 2013 roku firma osiągnęła sprzedaż do 140 milionów RMB, co stosunek eksport stanowi 75% całkowitej wartości.

Firma posiada duże możliwości rozwoju produktu, wraz z grupą profesjonalnych techników, którzy prowadzą styl projektowania 3D, tworząc produkty o atrakcyjnym wyglądzie i szybki i łatwy w użyciu, które są chwalone przez użytkowników.

W rozwoju nowych produktów, powołując się na „Centrum Neco Technologia R & D”, firma uzyskała 135 patentów autoryzowane przez państwo i zidentyfikowano jako „Zhejiang Patentowym modelu Enterprise”, jest wiodącym w tej samej branży. Firma została zatytułowana „AAA poziomie Contract-uhonorowanie i obietnica utrzymywania Unit”, „Ningbo znaną marką produkty” w 2007 roku i „Famous Ningbo towarowym”.

Obecnie mamy stosunki handlowe z wielu krajów i zarejestrowaną marką Neco ponad 100 krajach.