O nás - Ningbo Neco Housewares Co., Ltd.

O nás

O nás

Ningbo NECO Housewares Co., Ltd.
bola založená v apríli 1995, je export-orientované výrobný podnik zaoberajúci sa profesionálne výrobou a predajom čistiace prostriedky a vybavenie domácnosti.

V súčasnej dobe firma pokrýva plochu budovy 25,000M2 s viac ako 500 zamestnancami.  

Firma vykonáva hlavne sa na produkciu a predaj rôznych mop série, mäkkou valčeka séria, stierače, mnohé z mikrovlákna látkových výrobkov a iných každodennou nutnosťou radu, vrátane viac ako 600 odrôd.

Spoločnosť sa skladá z foriem dielne (CNC, rytie stroj, frézka a ďalšie zariadenia); vstrekovanie dielňa (77 vstrekovacích strojov o 160 g ~ 5000g a 63 roboty, hardvéru dielne (viac ako 16 sád dierovacie lisy od 10 do 100 ton, a rad hydraulických strojov, vysekávacie stroje, bodové zváračky a ďalšie pomocné zariadenia ), šijacie dielne (viac ako 100 rôznych šijacích strojov, 12 pletacie stroje a množstvo iných pomocných zariadení), montážne dielne (16 automatickej montážnej linky a počet vysokofrekvenčných strojov, elektrickým impulzom a pomocných zariadení).

V roku 2013 sa tržby firmy dosiahli na RMB 140 miliónov, čo export pomer je 75% z celkovej hodnoty.

Firma má silný potenciál pre vývoj produktov, so skupinou profesionálnych technikov, ktorí vykonávajú 3D dizajnu v štýle tvoriť výrobky s atraktívny vzhľad a rýchle a jednoduché použitie, ktoré sú chválený užívateľmi.

Pri vývoji nových výrobkov, vychádzajúcich z "Centra Neco technológie na výskum a vývoj", ktorú spoločnosť získala 135 patentov povolenej štátom a bol identifikovaný ako "Zhejiang patentového modelu podnikania", je vedúci v rovnakom odvetví. Spoločnosť bola pod názvom "AAA-level Contract ctiť a Promise-keeping jednotka", "Ningbo Slávne značky Produkty" v roku 2007, a "Ningbo Famous ochrannej známky".

V súčasnej dobe máme obchodné vzťahy s mnohými krajinami a registrovaná značka Niečo viac ako 100 krajinách sveta.