Про компанію - Ningbo Neco Посуд Co., Ltd.

Про нас

Про нас

Ningbo NECO Посуд Co., Ltd.
була заснована в квітні 1995 року, є експортно-орієнтованою виробниче підприємство , що займається професійною виробництвом і продажем миючих засобів і предметів домашнього ужитку.

В даний час компанія займає будівлю площею 25,000M2 з більш ніж 500 співробітників.  

Компанія в основному здійснює виробництва і продажу різних серій швабри, пух серії ролика, склоочисник, серія продукції з мікроволокна тканини та інших щоденних серій необхідності, в той числі понад 600 сортів.

Компанія складається з майстерні пресформи (CNC, гравірувальний верстат, фрезерний верстат та інше обладнання); лиття під тиском цех (77 лиття під тиском машини 160g ~ 5000g і 63 роботів, апаратний семінар (більше 16 комплектів пробивних пресів від 10 до 100 тонн, а також ряд гідравлічних ріжучих машин, маскування машини, вибіркові зварників та інше допоміжне обладнання ); швейна майстерня (більш 100 різних швейних машин, 12 в'язальних машин і ряд іншого допоміжного обладнання); складального цеху (16 автоматичних складальних ліній і ряд високочастотних машин, електричного імпульсу і допоміжного обладнання).

У 2013 році продажі компанії досягли в юанях 140 млн, що співвідношення експорту становить 75% від загальної вартості.

Компанія має сильні можливості розробки продукту, з групою професійних технічних інженерів, які проводять 3D стиль дизайну, щоб сформувати продукти з привабливим зовнішнім виглядом і швидко і легко використовувати, які хвалили користувачами.

При розробці нових продуктів, спираючись на «Neco Технологія R & D Center», компанія отримала 135 патентів, санкціонованих державою і були ідентифіковані як «Zhejiang патентному моделі підприємства», є одним із найбільших в тій же галузі. Компанія має право «AAA рівня Договір-шанування і Promise-Keeping Unit», «Нінбо відомий бренд продуктів» в 2007 році, і «Ningbo відома торгова марка».

В даний час ми маємо ділові відносини з багатьма країнами і зареєстрованої NECO бренд більш ніж в 100 країн світу.