Rreth nesh

household_about02
household_about01

Ningbo housewares xhaxhi co., Ltd.

Ningbo Neco housewares co., Ltd.was themeluar në prill 1995, është një ndërmarrje të prodhimit të orientuara nga eksporti i angazhuar në prodhimin profesional dhe shitjet e pastrimin e produkteve dhe sende të shtëpisë. Aktualisht, kompania mbulon një sipërfaqe ndërtimi prej 25,000m 2me më shumë se 500 punonjës.

Kompania kryesisht kryen prodhimet dhe shitjet e seri të ndryshme leckë, garzë seri rul, fshirëse dritare, seri leckë microfiber produktit dhe seri të tjera të përditshme domosdoshmëri, duke përfshirë më shumë se 600 lloje.

Product Center

 • seri Mop

 • Window rondele Series

 • Kaci & Broom Series

 • ปัดฝุ่นซีรีส์

 • ไมโครไฟเบอร์ทำความสะอาดชุด

 • Banjo Cleaner Series

 • ครัวและห้องน้ำ cleane ซีรีส์

 • Kuzhina Cleaner Series

 • แปรงซีรีส์

 • ชุดลูกกลิ้งผ้าสำลี

 • ชุดมืออาชีพ

  • R & D Center

   Të fortë R & D aftësinë është themeli i fortë i zhvillimit të qëndrueshëm të Neco housewares.Over dy dekadat e fundit ne kemi qenë duke marrë inovacionit dhe zhvillimit si një mundësi për të promovuar inovacionin teknologjik dhe zhvillimin e produkteve të reja, në mënyrë aktive të tërhequr më shumë talente dhe të sjellë së bashku një numër të profesionistëve në fusha të ngjashme.

   Lexo më shumë
  • household_search01
  • household_search02
  • household_search03
  • household_search04
  • household_search05

  Lajme dhe informacione

  • Ne do të marrë pjesë mëposhtme tregojnë në vitin 2020

   Ningbo Neco Houseware Co, Ltd dhe Ningbo Neco Sponge Teknologji do të marrë pjesë në shfaqje në vijim në vitin 2020. Ne do të marrë disa produkte të reja për shfaqjet e ardhshme. 1.Ambiente në Frankfort Gjermani nga 7 shkurt në 11 shkurt 2020. asnjë Booth. është 10.4D41. 2.HIA në Chicago SHBA nga 14 marsi deri më 17 mars 202 ...
  • Ningbo Neco Pajisje Produkte Co, Ltd

   E themeluar në gusht të vitit 2001, prodhime shtëpiake Ningbo xhaxhi Co, Ltd, është një prodhues të orientuara nga eksporti i specializuar në prodhimin dhe shitjen e produkteve dhe pastrimit shtëpiake nevojave të përditshme. Aktualisht kompania mbulon një sipërfaqe prej 16500m2 ...
  • Ningbo Neco Pajisje Produkte Co, Ltd

   E themeluar në gusht të vitit 2001, prodhime shtëpiake Ningbo xhaxhi Co, Ltd, është një prodhues të orientuara nga eksporti i specializuar në prodhimin dhe shitjen e produkteve dhe pastrimit shtëpiake nevojave të përditshme. Aktualisht kompania mbulon një sipërfaqe prej 16500m2 ...

  Hetim për ÇMIMORE

  Asgjë nuk është më e mirë se mban atë në dorën tuaj! Kliko më poshtë

  Na dërgoni me email për të mësuar më shumë për produktin tuaj

  Merrni një pagesë Broshura dhe mostra