Во Contract & Home Furniture mi liquet

Основана во август 2001 година, Ningbo нехао производи за домаќинство копродукции, Ltd е ориентирана кон извоз производител на специјализирана за производство и продажба на производи за чистење и апарати за дневни потреби. На presentthe компанијата зафаќа површина од 16500m2 ...


Време на мислењето: Декември-09-2019

Испратете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас