сунѓер_банер02
Целулоза

за нас

профил на нехао

Ningbo нехао сунѓер технологија ко., Ltd е основана во 2012 година е фабрика за производство на извозно oriebred ангажирани во професионална производство и Селеш на целулоза сунѓер блокови и парчиња.

Фабриката зафаќа градење на површина од 25000M2 со повеќе од 100 вработени. Целулоза сунѓер веќе поминаа REACH, CA65, FSC сертификати. Постои голема лабораторија, на квалитетот и безбедноста на производите се строго контролирани.

сунѓер_за01

Центар за истражување и развој

  • сунѓер_pic01
  • сунѓер_слика02
  • сунѓер_pic03
  • сунѓер_слика04

Испраќам барање ЗА ЦЕНОВНИК

Ништо не е подобро отколку што држи на дланка! Кликнете подолу

Ни e-mail за да дознаете повеќе за вашиот производ

Земете слободен Брошура и Примероци

Нашите вести

Испратете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас