Në pede mi liquet

E themeluar në gusht të vitit 2001, prodhime shtëpiake Ningbo xhaxhi Co, Ltd, është një prodhues të orientuara nga eksporti i specializuar në prodhimin dhe shitjen e produkteve dhe pastrimit shtëpiake nevojave të përditshme. Në presentthe kompani mbulon një sipërfaqe prej 16500m2 ...


Ora Post: Dec-09-2019

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne