sfungjer_banner02
Celuloza

Rreth nesh

Profili i Neco

Ningbo Neco teknologji bashkë sfungjer., Ltd u themelua në vitin 2012. Kjo është një fabrikë të prodhimit të eksportit-oriebred angazhuar në prodhimin profesional dhe Seles e blloqeve celulozës sfungjer dhe pjesë.

Fabrika mbulon një sipërfaqe ndërtimi prej 25000M2 me më shumë se 100 punonjës. sfungjer Celuloza kaluar tashmë certifikatat REACH, CA65, FSC. Nuk është një laborator i madh, cilësinë dhe sigurinë e produkteve janë të kontrolluara rreptësisht.

sfungjer_rreth01
 • Kuzhina sfungjer

  Kuzhina sfungjer

  absorbency të mirë të ujit dhe të qëndrueshme
  Lexo më shumë
 • sfungjer professlonal

  sfungjer professlonal

  përdoret për Auto dhe zona achitectural
  Lexo më shumë
 • sfungjer fytyrës

  sfungjer fytyrës

  butë dhe të qëndrueshme
  Lexo më shumë

Qendra e R & D

 • sfungjer_pic01
 • sfungjer_pic02
 • sfungjer_pic03
 • sfungjer_pic04

Hetim për ÇMIMORE

Asgjë nuk është më e mirë se mban atë në dorën tuaj! Kliko më poshtë

Na dërgoni me email për të mësuar më shumë për produktin tuaj

Merrni një pagesë Broshura dhe mostra

Lajmet tona

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne