O nás - Ningbo Neco Housewares Co., Ltd.

O nás

O nás

Ningbo NECO Housewares Co., Ltd.
byla založena v dubnu 1995, je export-orientované výrobní podnik zabývající se profesionální výrobou a prodejem čisticí prostředky a vybavení domácnosti.

V současné době firma pokrývá plochu budovy 25,000M2 s více než 500 zaměstnanci.  

Firma provádí hlavně se na produkci a prodej různých mop série, měkkou válečku série, stěrače, řada z mikrovlákna látkových výrobků a jiných každodenní nutností řady, včetně více než 600 odrůd.

Společnost se skládá z forem dílny (CNC, rytí stroj, frézka a další zařízení); vstřikování dílna (77 vstřikovacích strojů o 160 g ~ 5000g a 63 roboty, hardwaru dílny (více než 16 sad děrovací lisy od 10 do 100 tun, a řadu hydraulických strojů, vysekávací stroje, bodové svářečky a další pomocná zařízení ), šicí dílny (více než 100 různých šicích strojů, 12 pletací stroje a množství jiných pomocných zařízení), montážní dílny (16 automatické montážní linky a počet vysokofrekvenčních strojů, elektrickým impulsem a pomocných zařízení).

V roce 2013 se tržby firmy dosáhly na RMB 140 milionů, což export poměr je 75% z celkové hodnoty.

Firma má silný potenciál pro vývoj produktů, se skupinou profesionálních techniků, kteří provádějí 3D designu ve stylu tvořit výrobky s atraktivní vzhled a rychlé a snadné použití, které jsou chválen uživateli.

Při vývoji nových výrobků, vycházejících z „Centra Neco technologie na výzkum a vývoj“, kterou společnost získala 135 patentů povolené státem a byl identifikován jako „Zhejiang patentového modelu podnikání“, je vedoucí ve stejném odvětví. Společnost byla pod názvem „AAA-level Contract ctít a Promise-keeping jednotka“, „Ningbo Slavné značky Produkty“ v roce 2007, a „Ningbo Famous ochranné známky“.

V současné době máme obchodní vztahy s mnoha zeměmi a registrovaná značka Něco více než 100 zemích světa.