Rreth nesh - Ningbo Neco Housewares Co, Ltd

Rreth nesh

Rreth nesh

Ningbo NECO Housewares Co, Ltd.
u themelua në prill të vitit 1995, është një ndërmarrje prodhuese orientuara nga eksporti i angazhuar në prodhimin profesional dhe shitjet e pastrimin e produkteve dhe sende të shtëpisë.

Aktualisht, kompania mbulon një sipërfaqe ndërtimi prej 25,000M2 me më shumë se 500 punonjës.  

Kompania kryesisht kryen prodhimet dhe shitjet e seri të ndryshme leckë, garzë seri rul, fshirëse dritare, seri leckë microfiber produktit dhe seri të tjera të përditshme domosdoshmëri, duke përfshirë më shumë se 600 lloje.

Kompania përbëhet nga punëtori myk (CNC, makinë gdhendje, frezë dhe pajisje të tjera); injeksion derdhur seminar (77 injeksion makina të 160g ~ 5000g, dhe 63 robots, seminar hardware (më shumë se 16 grupe të shtyn shënoj të 10 deri në 100 ton, dhe një numër të makinave hidraulike prerja, makina boshatis sepse të, welders Spot dhe pajisje të tjera ndihmëse derdhur ), punëtori qepje (më shumë se 100 makina të ndryshme qepëse, 12 makina thurje dhe një numër të pajisjeve të tjera ndihmëse); punëtori kuvendi (16 linjat automatike kuvendit dhe një numër të makinave frekuencë të lartë, pulsin elektrike dhe pajisjeve ndihmëse).

Në vitin 2013, shitjet e kompanisë arriti të RMB 140 milionë, të cilat raporti i eksportit është 75% e vlerës totale.

Kompania ka aftësi të fortë zhvillimit të produktit, me një grup i inxhinierëve profesionale teknike që kryejnë dizajn 3D stil për të formuar produkte me pamje tërheqëse dhe përdorim të shpejtë dhe të lehtë, të cilat janë vlerësuar nga përdoruesit.

Në zhvillimin e produkteve të reja, duke u mbështetur në "Neco Teknologji R & D Center", kompania ka fituar 135 patenta të autorizuar nga shteti dhe janë identifikuar si "Zhejiang Patentave Model Ndërmarrja", duke çuar në të njëjtën industri. Kompania është titulluar "nivelit AAA Kontratë-nderuar dhe premtim-mbajtjen Unit", "Ningbo famshme Brand Products" në vitin 2007, dhe "Trademark Ningbo Famous".

Aktualisht, ne kemi marrëdhënie biznesi me shumë vende dhe markë e regjistruar Neko, më shumë se 100 vende.