Apie mus - Ningbo Neco irankiai Co, Ltd

Apie mus

Apie mus

Ningbo NECO irankiai Co, Ltd ".
buvo įkurta 1995 m, yra orientuota į eksportą gamybos įmonė, užsiimanti profesionalių gamybos ir pardavimo valymo produktus ir namų apyvokos daiktai.

Šiuo metu kompanija užima pastato plotas 25,000m2 su daugiau nei 500 darbuotojų.  

Bendrovė daugiausia atlieka kūrinius ir pardavimą įvairiomis MOP serija, pūkelių ritininiu serijos, langų valytuvus, mikropluošto audiniu produkto serijos ir kitų kasdienio būtinumo serija, įskaitant daugiau nei 600 veislių.

Bendrovė sudaro liejimo cechas (CNC, graviravimas mašina, frezavimo staklės ir kita įranga); įpurškimo liejimo seminaras (77 liejimo mašinos iš 160g ~ 5000g, ir 63 robotų, įrangos seminarą (daugiau nei 16 rinkinių Punch presai nuo 10 iki 100 tonų, ir hidraulinių pjovimo staklės skaičių, ištrinant mašinos, taškinis suvirinimo ir kitos pagalbinės įrangos ); szwalniczej (daugiau nei 100 įvairių siuvimo mašinos, 12 mezgimo mašinos ir kitų pagalbinių įrenginių numeris); surinkimo cechas (16 automatinio surinkimo linijos ir aukštos-dažnio mašinos, elektros impulso ir pagalbinės įrangos numeris).

2013, Bendrovės pardavimai siekė RMB 140 milijonų, o eksporto santykis yra 75% visos vertės.

Bendrovė turi stiprias produktų kūrimo galimybes, su profesinių techninių inžinierių, kurie vykdo 3D stiliaus dizainą suformuoti produktus su patrauklia išvaizda ir greitai ir lengvai naudoti, kurie gyrė vartotojų grupei.

Į naujų produktų kūrimą, remdamasi "Neko Technologijos R & D centras", bendrovė gavo 135 patentus valstybės įgaliotas ir buvo įvardyta kaip "Zhejiang patentų Modelis įmonė", yra pirmaujanti toje pačioje pramonėje. Bendrovė turėjo teisę "AAA lygio sutartis-pagerbimo & Pažadai palaikymo skyrių", "Ningbo garsaus prekės ženklo produktai" 2007 ir "Ningbo žinomų prekinių ženklų".

Šiuo metu mes turime verslo santykius su daugelio šalių ir registruotą Neco prekės daugiau nei 100 šalių.