Firmast - Ningbo Neko Housewares Co., Ltd.

Meist

Meist

Ningbo Neko Koduseadmed Co, Ltd.
asutati 1995. aasta aprillis, on ekspordile orienteeritud tootmise ettevõte tegeleb professionaalne tootmise ja müügiga puhastusvahendid ja majapidamistarbeid.

Praegu on firma katab hoonestusala 25,000M2 rohkem kui 500 töötajat.  

Ettevõte peamiselt teostab lavastused ja müük erinevaid mop seeria lint roller seeria akna klaasipuhastaja, mikrokiudriiet tooteseeria ja muud päevane vajadus seeria, sealhulgas rohkem kui 600 sordid.

Firma koosneb hallituse töökoda (CNC, engraver, freespinki ja muude seadmete); survevaluvormimisele töökoda (77 survevaluseadmed 160 g ~ 5000g ja 63 robotid, riistvara töökoda (rohkem kui 16 komplekti punch pressid 10 100 tonni, ja mitmed hüdrauliline giljotiinid, kustutades masinad, punktkeevitusaparaati ja muud seadmed ); õmbluskoda (rohkem kui 100 erinevat õmblusmasinad, 12 kudumismasinad ja mitmete teiste abiseadmete); montaaži töötuba (16 automaatset paigaldusliinidele ja mitmed kõrgsageduslike masinad, elektriline impulss ja abiseadmete).

Aastal 2013 firma müüki jõudnud RMB 140 miljonit, mis ekspordi suhe on 75% koguväärtusest.

Ettevõttel on tugev tootearendus võimeid, koos rühma professionaalne insenerid, kes tegelevad 3D stiilis disain moodustamiseks toodete atraktiivne välimus ja lihtne ja kiire kasutada, mis kiitis kasutajatele.

In uute toodete, toetudes "Neko Technology R & D Center", firma on saanud 135 patentide poolt volitatud riigi ja kindlaks tehtud "Zhejiang Patent Mudel Enterprise", olles juhtiv samas tööstusharus. Ettevõte oli "AAA tasemel Leping-austus ja Promise pidamine Unit", "Ningbo Famous Brand Products" 2007. aastal ja "Ningbo Tuntud kaubamärk".

Praegu on meil ärisuhted paljudes riikides registreeritud Neko brändi rohkem kui 100 riigis.