درباره ما - شرکت Ningbo نکو لوازم خانگی شرکت، آموزشی ویبولیتین

درباره ما

درباره ما

شرکت Ningbo NECO لوازم خانگی شرکت با مسئولیت محدود.
در ماه آوریل سال 1995 تاسیس شد، یک شرکت تولید صادرات گرا در تولید حرفه ای و فروش تمیز کردن محصولات و آیتم های خانگی.

در حال حاضر، این شرکت را پوشش می دهد مساحت ساختمان 25،000M2 با بیش از 500 کارمند دارد.  

شرکت به طور عمده انجام تولیدات و فروش سری های مختلف پاک کردن، سری غلتکی پرز، برف پاک کن پنجره، سری محصول پارچه میکرو و دیگر سری ضرورت روزانه، از جمله بیش از 600 گونه.

این شرکت متشکل از کارگاه قالب (CNC، دستگاه حکاکی، ماشین آلات تراش و سایر تجهیزات)؛ قالب گیری تزریق کارگاه (77 قالب گیری تزریق ماشین آلات از 160G ~ 5000g، و 63 روبات ها، کارگاه سخت افزار (بیش از 16 مجموعه از پرس پانچ از 10 تا 100 تن، و تعدادی از دستگاه های برش هیدرولیک، ماشین آلات بری، جوشکار نقطه و دیگر تجهیزات مکمل و کمکی )؛ کارگاه خیاطی (بیش از 100 دستگاه های مختلف خیاطی، 12 ماشین آلات بافندگی و تعدادی از دیگر تجهیزات مکمل و کمکی)؛ کارگاه مونتاژ (16 خطوط مونتاژ اتوماتیک و تعدادی از ماشین آلات با فرکانس بالا، پالس الکتریکی و تجهیزات کمکی).

در سال 2013 فروش شرکت به 140 میلیون RMB، که نسبت صادرات 75 درصد از ارزش کل است رسیده است.

این شرکت دارای قابلیت های توسعه محصول قوی، با یک گروه از مهندسان فنی حرفه ای که در انجام طراحی به سبک 3D به شکل محصولات با ظاهر جذاب و استفاده سریع و آسان، که توسط کاربران را ستود.

در توسعه محصولات جدید، با تکیه بر "نکو تکنولوژی تحقیق و توسعه مرکز"، این شرکت 135 اختراع ثبت شده مجاز توسط دولت به دست آمده است و به عنوان "ژجیانگ ثبت اختراع مدل سازمانی" شناخته شده است، که پیشرو در صنعت است. این شرکت تحت عنوان "سطح AAA قرارداد-احترام و وعده حفظ واحد"، "نینگبو مشهور نام تجاری محصولات" در سال 2007، و "مارک تجاری شرکت Ningbo مشهور".

در حال حاضر، ما باید رابطه کسب و کار با بسیاری از کشورها و ثبت نام تجاری NECO بیش از 100 کشور جهان است.