Par mums - Ningbo Neco Housewares Co Ltd

Par mums

Par mums

Ningbo NECO Housewares Co., Ltd.
tika dibināta 1995. gada aprīlī, ir uz eksportu orientētas ražošanas uzņēmums, kas nodarbojas ar profesionālu ražošanas un pārdošanas tīrīšanas līdzekļiem un sadzīves priekšmetus.

Pašlaik uzņēmums sedz ēkas platība 25,000M2 ar vairāk nekā 500 darbiniekiem.  

Uzņēmums, kas galvenokārt veic produkciju un pārdošanas dažādu mopu sērija, Pūku noņēmējs sērija, logu tīrītājs, mikrošķiedras auduma izstrādājumu sēriju un citu ikdienas nepieciešamības sērija, tostarp vairāk nekā 600 šķirnes.

Uzņēmums sastāv no pelējuma darbnīca (CNC, gravēšanas mašīnas, frēzmašīnas un citu aprīkojumu); injekcijas molding darbnīca (77 injekcijas molding mašīnas 160g ~ 5000G un 63 roboti, aparatūras darbnīca (vairāk nekā 16 komplekti perforators preses no 10 līdz 100 tonnām, un vairākus hidraulisko griešanas mašīnas, aizkrāsojot mašīnas, spot metinātāju un citas palīgiekārtas ); šūšanas darbnīca (vairāk nekā 100 dažādi šujmašīnas, 12 adāmmašīnas un vairākām citām palīgiekārtu); montāža darbnīcas (16 automātiskās montāžas pozīcijas un vairākas augstas frekvences mašīnas, elektrisko strāvu un palīgiekārtu).

2013. gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedzis RMB 140 miljoni, kas eksporta īpatsvars ir 75% no kopējās vērtības.

Uzņēmumam ir spēcīgas produktu attīstības iespējas, ar profesionālu tehnisko inženieru, kuri veic 3D stila dizains veidot produktus ar pievilcīgu izskatu un ātru un vienkāršu lietošanu, kas ir novērtējuši lietotāju.

Izstrādājot jaunu produktu, paļaujoties uz "Neco Technology R & D centrs", uzņēmums ir ieguvis 135 patentus atļauts valsts un identificētas kā "Zhejiang Patentu Model Enterprise", kas ir vadošā tajā pašā nozarē. Uzņēmums tika nosaukumu "AAA līmeņa līgums, godinot un Promise uzturēšanas vienība", "Ningbo slavenu zīmolu produkti" 2007. gadā un "Ningbo Famous Trademark".

Šobrīd mums ir biznesa attiecības ar daudzām valstīm un reģistrēto NECO zīmolu vairāk nekā 100 valstīs.